יועץ ארגוני

 

למה דווקא אתם זקוקים לפתע ליועץ ארגוני, אתם בוודאי תוהים - בוא נעשה לכם מעט סדר בדברים: 

בכל נקודת זמן בחיי העסק מתהווים אתגרים חדשים הנובעים משינויים בשוק, ממורכבויות המשאב האנושי, מצורך בצוותי עבודה חדשים, מצורך בקליטת טכנולוגיות חדשות, במבנה ארגוני חדש, בחזון בערכים, תרבות ארגונית ועוד. אנו מאמינים כי הדינמיות הזו והאתגרים העולים ממנה חדשות לבקרים, הם האינדיקציה החיובית ביותר לעסק חי נושם ואף מתפתח.

 

המנהל נדרש לשליטה בכל המרכיבים שהוזכרו לעיל ולנוספים אחרים, למיומנויות שיאפשרו לו לזהות במהירות האפשרית את האתגר, את השפעתו וחשיבותו לתפקוד הארגון וחשוב מכך - ליכולת להעלות או לבחון פתרונות אפשריים, לבחור את המיטביים ולבצעם בפועל. 

 

בשנים האחרונות חברות וארגונים רבים מכירים בחשיבות הרבה של המצאות יועץ מקצועי לארגון ומאמצות לחיקם יועץ ארגוני כחלק לגיטימי ובלתי נפרד מכלל ההתנהלות. יעוץ מיוחד זה מוענק בהתאם לכל סדר גודל או לכל שלב בתהליך חייהם של חברה או ארגון באמצעות היועץ הארגוני ונועד לעזור ולחזק את המנהלים להוביל לתפוקה מרבית והישגים מקסימליים בכל פרק זמן נתון בהתאם לסביבת העבודה והשוק הקיימים. 

 

 

 

יועץ ארגוני לעסק שלך !    

חברת "תחליט" מתחמה בהענקת שירות של ליווי מנהלים בעזרת יועץ ארגוני אישי ומותאם אשר ניתן בשתי אופציות עיקריות: כחלק מתהליך כולל בארגון, או לחלופין  כמהלך בפני עצמו הממוקד במנכ"ל ,בבעלים ו/או במנהלים אחרים בארגון שמקיימים את תהליך הליווי עם היועץ הארגוני. 

 

תהליך הליווי מתחיל בהיכרות אישית, ביצירת האווירה המתאימה, בהסכמה על כללי העבודה המתאימים, בסקירה וגיבוש מענה לשאלות :  איפה הארגון עומד היום,  איפה המנהל עומד היום, התהליך ממשיך בהגדרת היעדים, המטרות והתוצאות ע"י היועץ הארגוני ומניב מענה לשאלות כמו לאן פני הארגון / המנהל בעתיד, בטווח הקצר הבינוני והארוך יותר. מכאן ואילך התהליך מתמקד בעיקר במרכיבים הנוגעים לביצוע, מענה לשאלות איך משיגים, איך מגיעים לתוצאות / ליעדים ולמטרות שהוגדרו.

 

 

התהליך כולל עבודה אחד-על-אחד עם היועץ הארגוני, ליווי בישיבות עבודה משמעותיות, ליווי בפעילויות שטח, חניכה בניהול יומיומי של משימות, סגנונות ניהול, הקניית כלים מעולם הניהול והאימון, סדרי עדיפות ולוחות זמנים, ניהול המשאב האנושי, משובים וכל הנדרש עד לתוצאות מוצלחות בשטח. 

 

מעניין אתכם? חושבים שיועץ ארגוני יכול לסייע לכם להצלחת הארגון? צרו קשר לעוד פרטים.

 

 

 

יצירת קשר: moshe@tahlit.org.il  |  04-8423888  |  050-4238423

משה ביטון יועץ ארגוני

moshe@tahlit.org.il  |  04-8423888  |  050-4238423

 

 

 

 

Powered by kidumnet